Вирощування продаж рулонного газону ціна Київ

Рулонные газоны цена от производителя, купить газон "ПалиСАДник"

Купити Рулонний газон ціна від виробника всього від 50 грн./м2 в залежності від типу газону: спортивний, преміум, посухостійкий, віку газону, обьема необхідного замовлення також міста в який необхідно здійснити доставку.
 
Газон - невід'ємна частина ландшафтного дизайну будь-якої ділянки. Гарний, доглянутий газон підкреслює красу саду, радує нас своєю зеленню кожен день, створюючи відчуття затишку і комфорту.
Влітку в період високих температур посів газону може бути практично безрезультатним, а от укладка рулонного газону можлива на протязі всього вегетаційного періоду росту газону.
На етапі озеленення ділянки території створення газону необхідно визначитися з вибором газону, буде це посівної чи готовий рулонний газон ціна, за яким виробник протягом двох років безперервно доглядав (регулярно вносив мінеральні добрива в газон, підстригав і поливав газон). А ось при виборі посівного газону ці всі види робіт замовник бере на себе, що в підсумку через 2 роки виходить не так вже і економічніше.
Рулонний газон - штучний дерновий покрив, створюваний шляхом вирощування різних багаторічних трав, переважно багаторічних видів родини Злаки. Газон є одним з головних елементів формування озеленення ділянки території. Сучасний сад важко уявити без газону, який створює фон для квітників, декоративних чагарників з декоративними деревами і гармонічно поєднує озеленення ділянки в єдине ціле окремі функціональні зони саду. Але газони в ландшафтному дизайні - не тільки елемент декоративного оформлення саду. Ділянка, на якій укладений рулонний газон, захищений від пилу і відрізняється чистим повітрям. Це відбувається тому, що трава газону інтенсивніше випаровує вологу, підвищує вологість землі і повітря. В значній мірі озеленення ділянки знижує рівень шуму у дворі. Рулонний газон ще й «санітар» саду: в шарі дерну швидко мінералізуються органічні речовини, це сприяє очищенню грунту від шкідливих організмів і різних бур'янів.
Наша ландшафтна студія створить на Вашій ділянці, як рулонний газон, так і посів газону.
Рулонні газони - це швидко, економно (доведено вище), зручно. Крім того рулонні газони в ландшафтному дизайні, озеленення ділянки найшвидший спосіб перетворити недоглянуту галявину або голу ділянку землі в озеленення ділянки, прекрасний улюблений сад.

Спортивні рулонні газони купити, озеленення ділянки

Газон в рулонах - технологія, яка дозволяє зрізати дерен газону, перевезти його на іншу ділянку землі, де укласти на підготовлений грунт (краще цю роботу довірити фахівцям), створивши цим новий рулонний газон на місці, де ще вчора була чиста земля. Зелений ділянку за 1 день.
 
Переваги рулонних газонів:
  • Рулонний газон більш стійкий до посухи;
  • Рулонний газон можна використовувати вже через два тижні після укладання на ділянці;
  • Рулонний газон утворює рівномірний густий травостій з одноколірним насиченим зеленим кольором;
  • Рулонний газон вільний від бур'янів, менш вибагливий до догляду;
  • Рулонні газони менш вимогливі до поливу.

Ціна влаштування рулонного газону залежить від обсягу та складності виконуваних робіт з озеленення та благоустрою.

А для того щоб газони виглядали добре, не мали бур'янів, газон був густий необхідний правильний і регулярний догляд, який включає ряд основних заходів:

  • Стрижка газону є самою відповідальною операцією по догляду за травою, до неї необхідно відноситися максимально серйозно: потрібно регулярно робити покіс газону, ніколи не зістригати траву дуже коротко. Частота косовиці газону залежить від видів трав, погодних умов, стану газону і пори року. Висота покосу рулонного газону може коливатися від 4-х до 6-ти см і повинна залишатися приблизно однаковою протягом всього літа. Звичайний газон зазвичай стрижуть на висоту приблизно 5 см., партерний газон підстригають до 3-4 см.
  • Регулярний полив. Будь газон потребує додаткового поливу. Не поливаючи ділянку, неможливо утримувати його в гідному стані. Якщо протягом тижневої посухи полив газон не був проведений, на ньому обов'язково з'являться лисини. При недостатньому поливі газону бур'яни починають поступово витісняти газонні трави. Ідеальний варіант це установка системи автополиву газону. Ідеально поливати газон або рано вранці або пізно увечері. Частота поливу залежить також від характеру грунту і погоди. Між етапами поливу земля повинна трохи просохнути, щоб коренева система наситилася киснем.
  • Регулярне внесення добрив. Для того щоб газон мав насичений колір, добре протистояв хворобам і витоптування необхідно регулярно удобрювати. Починати вносити добрива в рулонний газон слід з приходом регулярного весняного тепла до пізньої осені, тільки використовувати добрива для газону слід з різним складом в залежності від пори року та інтенсивності росту газону. У комплексних газонних добрив обов'язково мають бути азот, фосфор, калій - це навесні. Влітку рослині для росту потрібен більше азот. Пізньої осені для розвитку кореневої системи - фосфор.Спортивний газон купити
  • Аерація газону або провітрювання газону проводять спеціальними аераторами, або якщо площа газону не так велика, звичайними вилами. За допомогою цих інструментів проколюють верхній шар грунту, щоб відкрити шлях повітря та води до коренів траві. Все це стимулює утворення щільного дерну. Також аератори розбивають шкідливий повсть, що залягає на глибині 8 см. Навесні - влітку ділянку газону проколюють неглибоко, а ранньою осінню проколювання з метою провітрювання газону краще справити вилами у всю їх довжину (відстань між рядами проколів має бути близько 15 см).
  • Видалення бур'янів вручну або за допомогою гербіцидів - це такі речовини, які вбивають на газоні бур'яни, не завдаючи (або завдаючи мінімум) шкоди газонним травам.
Регулярне виконання вищевказаних процедур - запорука шикарного, доглянутого, хазяйського озеленення ділянки ділянки, також гарного настрою всякий раз при погляді на ділянку. З виконанням даних робіт Вам можуть допомогти наші садівники.