Види мощення типи доріжок

Підпірні стінки - ландшафтний дизайн та озеленення.
Це дуже важливий елемент благоустрою ділянки, що представляють собою споруди, які призначені для зміцнення земельних ухилів ділянки - терас. До складу підпірної стіни входить: фундамент, стіна, водовідведення. Підпірні стінки створюються з використанням таких матеріалів як: бетон, цегла, натуральний, штучний камінь ....
Садова доріжка - це візитна картка саду.
З перших кроків по ній вона задає тон, заявляє про загальний стиль озеленення, оформлення будинку та саду. Існує безліч класичних і оригінальних способів благоустрою ділянки: мощення доріжок, майданчиків з використанням різного виду матеріалів:
  • Каменю, причому він може бути як булижник, піщаник, граніт так і гравій, озерна галька, мармурова щебінка;
  • Дерева (дошка, кора, щепа);
  • Штучних матеріалів, таких як кераміка - гранітна, вібропресована плитка;
  • Клінкерної цегли.
До штучних матеріалів для благоустрою доріжок також відносяться наливні, акрилові, поліуретанові покриття, а також штучна газонна трава, георешітки, гумові мати.
При впорядкуванні мощення підпірні стінки і садові доріжки повинні відповідати призначенню. Вузьким, звивистих доріжках, петляють по саду, підійде скромне покриття з щебінки, гравію або кругляка. Доріжка йде по газону може бути викладена плитами, що йдуть на крок ноги. Озеленення території біля парадного входу в будинок може бути викладений бруківкою. Дуже важливо правильно вибрати покриття - воно повинне бути функціональним, красивим, органічно вписуватися в загальний ландшафтний дизайн території.
При озеленення території крім естетичної, паркові доріжки, майданчики несуть ще функціональне навантаження. Існує декілька різновидів майданчиків саме по функціональності: майданчики для відпочинку, пікніків, спортивні, господарські майданчики, стоянки для автомобілів.
Важко уявити сучасний ландшафтний дизайн без використання декоративних каменів. У озеленення території дрібні камені, наприклад галька, можуть прикрашати доріжки, альпійську гору або берегову лінію штучного водоймища, декоративного ставка. Великі камені найчастіше використовуються як самостійний або домінуючий елемент ландшафтної композиції. Щоб створена вами декоративна композиція в озеленення території дійсно стала прикрасою, радувала око, вона повинна бути продуманою і гармонійною. Дотримуючись кількох простих правил, досягти цього легко, а затишний ландшафтний дизайн території вам забезпечений. Використовуйте камені в одній кольоровій гаммі. Природна краса каменя в його стриманості, тому кольорове розмаїття буде недоречним. Оберіть центральний камінь композиції і відштовхуйтеся від його характеристик. При озеленення ділянки віддавайте перевагу камінню з цікавою формою і багатою текстурою. Пам'ятайте, що ландшафтний дизайн ділянки і композиції слід створювати лише з сухих каменів, адже колір мокрого каменю може значно відрізнятися від сухого.
У озеленення водоймища відбирайте плоскі круглястих камені без гострих кутів. Адже теплого літнього дня вам захочеться не тільки споглядати природну красу каменів, але і пройтися босоніж навколо створеної вами краси. Текстура повинна бути злегка шорсткою і вологостійкої.
Наша Компанія виконує весь комплекс робіт з благоустрою доріжок і майданчиків, плюс підпірні стінки від проектування до будівництва.