Вертикальне озеленення Київ зелена стіна

Користь від рослин в приміщенні: іонізація повітря, комфортний мікроклімат, квітучі - ароматизують повітря. Багато видів мають властивості поглинати хімічні сполуки, що виділяються побутовою технікою, меблями, що таким чином борються з хвороботворної мікрофлорою в приміщенні.
Монтаж обслуговування вертикального озеленення
Замовивши вертикальне озеленення інтер'єру у нас, Ви отримаєте:
  • безкоштовний, індивідуальний проект живого куточка Вашого приміщення;
  • безкоштовне обслуговування (перший місяць);
  • швидкий якісний монтаж системи автополиву;
  • тільки перевірені рослини;
  • гарантію на обладнання;
  • можливість самостійного монтажу експлуатаційного обладнання (в цілях економії);
  • оренда зеленої стіни (від 2-ох днів) для весіль, урочистостей, декорації.
Для висадки в декоративну зелену стіну вертикального озеленення використовуються кімнатні, горшкові рослини. Які будуть рости, цвісти протягом цілого року.
При вертикальному озелененні розміщенні декоративних рослин, так звана зелена стіна, економиться величезна кількість корисної площі, що важливо при цінах на нерухомість.
Вертикальне озеленення можна застосовувати в приватних будинках, офісних будівлях, громадських місцях, торгових центрах, ресторанах і кафе, спортклубах та басейнах також зелена стіна буде прикрасою виставкового залу.
На зеленій стіні можна утримувати величезну кількість декоративних рослин, зовсім не турбуючись про їх догляд, якщо встановлена ​​система автоматичного крапельного поливу, яка не вимагає від Вас ніякого втручання в роботу.

Що дає можливість спокійно залишати без нагляду і догляду на деякий час коли необхідно виїхати у відпустку або відрядження зовсім не турбуючись за Вашою зеленою стіною, бо про це вже подбаємо ми - змонтувавши вам систему автополиву. Система складається з поливалок - дозатори (форсунки), комплекту водних труб, датчика вологості грунту, автоматичного підживлення і підігріву води до комфортної температури, і фільтрацією води.
Грунт для квітів використовується досить збалансована багатокомпонентна суміш субстратів.
Найбільш часто використовувані декоративні рослини для вертикального озеленення: Пеперомія, Аспарагус, Хлорофітум, Плющ, Дифенбахія, Традіскансія, Шефлера, Пелліонія, Сингоніум, Маранта.