Укладка газона в рулонах

Рекомендації щодо укладки рулонного газону власними руками

  Коли грунт, на ділянці правильно підготовлений ​​для укладки газону в рулонах і газон замовлений при розвантаженні з машини його потрібно складувати в тіні, щоб рулони не пересихали. Ні в якому разі не можна щоб рулони газону були до укладання в розгорнутому стані і тим більше лежали на сонці. Якщо протягом 
  доби, в жарку погоду, рулонний газон немає можливості укласти на ділянці він повинен бути у вологому стані. Регулярний полив, покіс, внесення мінеральних добрив, профілактична сезонна обробка газону фунгіцидами, боротьба з бур'янами і великими шкідниками дерну кротами має важливе значення для довгого життя і прекрасного доглянутого стану Вашої ділянки. Потрібно тільки вирішити, можливо Вам потрібно ще укласти сітку від кротів !?
  Процес укладання газону в рулонах на рівну площу відносно простий, тільки вимагає деяких попередніх робіт. Добре і правильно підготовлена ​​основа забезпечить довгострокове користування вашого газону. 
  • Укладання необхідно починати з далекого краю території, таким чином Вам не потрібно буде ходити по укладеній площі. 
  • Перший ряд повинен бути максимально рівним, натягніть шнур, якщо немає з початковою боку бордюру або тротуару, в який можна уперти перший ряд рулона газону. 
  • Другий ряд слід починати з половини рулону, щоб у нас був шаховий порядок як при цегляній  стіновій кладці, це робимо для кращого зрощення рулонів між собою. Укладати рулони слід щільно один до одного таким чином, щоб не було щілин між рулонами. Зайву частину дерну потрібно відрізати гострим ножем. 
  • Тільки покладений рулонний газон необхідно відразу полити водою. У перші 10 днів (фаза приживання), вкрай важливо, щоб дерен дуже інтенсивно поливався (10-15 літрів на м ² в день). Важливо, щоб дерен і грунт постійно були вологими. Якщо необхідно, то потрібно поливати газон навіть кілька разів на день. Все залежить індивідуально: від грунту, сонячна або тіниста сторона, погоди. Простіше тим, у кого встановлена ​​на ділянці система автоматичного поливу, якщо у Вас ще немає автополива, наші фахівці можуть Вам все якісно прорахувати і змонтувати. Але цими роботами краще зайнятися перед укладанням рулонного газону.