Технологія посадки дерев, висадка крупномірів Київ

Посадка дерев, озеленення ділянки

Серед робіт в озелененні ділянки території важливим етапом є посадка дерев, хвойних і листяних чагарників, живоплоту, крупномірів.
Посадка дерев і чагарників вимагає ретельної підготовки. Дерева чагарники висаджують на тривалий проміжок часу. Тому дуже важливо визначити благоустрій ділянки, куди, що і в якій кількості висаджувати, а також як підготувати грунт, щоб висаджені рослини добре розвивалися, не спас один одного, а прикрашали місце посадки.
З точки зору потреб щодо грунту садову розсаду при озеленення території можна розділити на 2 групи: більшість з них для правильного росту потребують рівні рН наближеного до нейтрального. Хвойна потребують кислому грунті. Це потрібно обов'язково пам'ятати, при посадці хвойних кущів при озеленення території. Більшість хвойних дерев мають сильно розвинену поверхневу кореневу систему. Тому потрібно мульчувати грунт, щоб захистити корінь від перегріву влітку і промерзання грунту взимку. Захисний шар, який вкриває землю навколо дерева, живить рослину, стримує ріст бур'янів і обмежує втрату води. Найчастіше роль мульчі настилу грає торф або кора. Великою популярністю в озеленення території біля останнім часом користуються деревна тирса, які є більш міцним матеріалом.
На зростання, розвиток саджанців позитивно впливають поживні речовини, які рослина отримує через кореневу систему. Тому важливо у благоустрій ділянки подбати про якість грунту і додаткової підживлення добривами.
Ні в якому разі озеленення території не слід забувати про перспективи зростання саджанця. Для кожної рослини при озеленення території є свій період плюс технологія посадки. Листяні дерева саджають між вегетацією або тоді коли тільки зійшов сніг, поки рослина ще спить або восени коли вже опало листя. Якщо весною плануєте ландшафтний дизайн - потрібно дочекатися поки земля повністю розтане. Восени найкращий період це середина вересня - жовтень. Посадка хвойних дерев крупномірів виробляють взимку. У озеленення є такі види, які потрібно саджати у бетонний колодязь (якщо не хочете витягувати поросль в діаметрі декількох метрів - Сумах наприклад). Одні сонце люблять, а інші навпаки.

Ландшафтний дизайн Київ

Асортимент рослин в озеленення ділянки для живої ізгороді. Хвойние саджанці, такі як ялівець, туя "Смарагд", ялина різних сортів, чудово виконують функцію живоплоту, завдяки своїй щільності, висоті. Тую "Смарагд" в озеленення території можна використовувати як самостійно, так у складі декоративних груп ландшафтному дизайні. Якщо ви в озеленення території бажаєте отримати квітучий варіант живоплоту, зупиніть свій вибір на спіреї, вейгелле або барбарисі який потішить вас своїми плодами і різноманітною забарвленням листя. Неповторну гаму кольорів додадуть на вашу ділянку також пухіропліднік і бірючина. При ландшафтному дизайні для створення низького вічнозеленого бордюру вам підійде самшит, який крім того часто прикрашає в озеленення балкони та тераси. Граб при озеленення ділянки закриває його від чужих очей високою щільною кулісой.Когда, де садити плодові деревья.Посадка плодових дерев виробляється - квітні, в стані спокою. Восени посадку в озеленення ділянки слід завершити через два тижні до настання сильних морозів. Ландшафтний дизайн потрібно встигнути висадити дерева до розпускання бруньок. Оптимальний варіант - підготувати місце, удобрити грунт органічними добривами ще з осені, а посадити навесні. Ландшафтний дизайн і плодовий сад, який вимагає красиво освітленої, просторою і захищеної від вітру місця у дворі. Занадто щільно саджати розсаду не варто, адже це вплине на майбутні врожаї. Для сільнорастучіх сортів дерев іноді необхідно до шести метрів вільного простору. Персики, сливи буде достатньо 2-3 метрів.
При озеленення території ми висаджуємо широкий спектр хвойних, листяних дерев, чагарників.
Наші фахівці допоможуть підібрати і посадити красиві, оригінальні, здорові саджанці, здатні нормально розвиватися у нашому кліматі.
 
Ціни по посадці рослин дивіться тут