Соснова кора купити, тріска мульча Київ

Соснова кора в ландшафтному дизайні: простота і оригінальність
Використання натуральних матеріалів в ландшафтному дизайні є не тільки даниною моді, але красивим і корисним для здоров'я способом оформлення ділянки.
У нас ви можете купити недорого соснову кору, мульчу різних фракцій:
 
  • велика 5-8 см, ціна 60 грн.
  • середня 2-4 см, 60 грн,
  • дрібна 1-2 см, 35 грн.
 
Ціна вказана за мішок соснової кори об'ємом 50 л. Ми рекомендуємо норму використання 1 = 1 мішок м2 мульчирующей поверхні грунту. Доставка по всій території України.
Серед природних елементів, що створюють гармонію і красу ландшафту, популярність заслужено завоювала тріска - суха кора дерев, зокрема, сосни. Вона може використовуватися відразу в декількох, причому абсолютно різнопланових цілях:
укриття і мульчування грунту;
• настил для ігрового майданчика;
• оформлення доріжок.
Соснова кора гармонує з хвойними рослинами, добре виглядає поряд з вереском, гортензією, рододендроном, ялівцкм, туєю, сосною. Мульча з тріски використовується для декоративних і ягідних кущів, рослин, чия коренева система знаходиться на поверхні. Любителі оригінальних дизайнерських рішень можуть використовувати забарвлену мульчу. Поєднання натурального кольору деревини і незвичайних фарб створять на ділянці неповторну гаму, яка підкреслить вашу індивідуальність і стане нетривіальним дизайнерським рішенням.
Соснова тріска не тільки красиво виглядає на ділянці, але і в якості мульчі корисна для грунту. Мульчування - відомий і поширений прийом в садівництві. Раніше було прийнято використовувати покладену на грядки скошену траву. Вона утеплювала грунт і насичувала її корисними речовинами. Тепер же для цих цілей можна купити соснову кору, яка має презентабельний вигляд і забезпечує постійний теплообмін: влітку мульча зберігає грунті прохолоду, а взимку утеплює її.
Мульчування, проведене восени, захищає від вимерзання коріння рослин. Навесні пристовбурні круги дерев необхідно звільнити від мульчі для забезпечення прогрівання грунту. Потім тріску розкладають на колишнє місце, де вона запобігає розмивання грунту, а при опадах захищає листя від бризок бруду.
Купити соснову кору також можна для настилу на ігровий або спортивному майданчику. М'якість тріски забезпечить комфорт при заняттях спортом і безпеку при дитячих іграх. Декоративна соснова кора не дряпає шкіру і не залишає скалок. А про бруд після дощу можна просто забути!
Ідеальна чистота збережеться і на доріжках, укритих корою. Їх можна заповнити тріскою, пофарбованої в різні кольори. Шар мульчі стане перешкодою для бур'янів і позбавить від надлишку вологи. Соснова кора може використовуватися навіть для пристрою під'їзних шляхів до ділянки - це поліпшить їх вид і зробить комфортною їзду на автомобілі.
Головне достоїнство соснової кори - екологічність. Тріска дуже проста у використанні і стійка до зовнішніх впливів. Влаштувавши раз її шар, потім потрібно лише періодично освіжати поверхню невеликою кількістю нової мульчі.