Штучна водойма, ставок фонтан Київ

Штучні водойми ставок, декоративні водойми в озелененні ділянки.

Наявність штучного водоймища ставка на території ділянки (або у Вашому саду) у поєднанні з іншими елементами ландшафтного дизайну і озеленення, створює цілісність природного ландшафту, і створять затишний куточок для відпочинку. Дане озеленення може бути представлено водними спорудами, такими як струмок, водний каскад, водоспад, декоративний фонтан, декоративний ставок і сухий струмок. Фонтан - обов'язковий, а часто центральний елемент оформлення ландшафту. Фонтан символізує достаток і зростання, а згідно філософії фен-шуй навіть здатний залучати і залучати благополуччя і багатство. Ставок у свою чергу на ділянці оживляє атмосферу, надає життєвості саду, зволожує повітря, що сприяє кращому росту декоративних рослин.
Вважається, що ідеальне місце для декоративного ставка те що влітку до одинадцятої ранку висвітлюється повністю а потім протягом всього дня перебуває у напівтіні. При створенні ставка необхідно врахувати, що штучні водойми повинні мати доступ з будь-якого боку, щоб забезпечити правильний догляд. Для цього навколо ставка робиться стежка. Великі дерева не радиться висаджувати дуже близько, щоб листя не засмічували штучні водойми. Вибір матеріалів та технологій для створення штучного водоймища дуже широкий: гнучке гідроізолюючі покриття, бетон, скловолокно, а також готові жорсткі форми. Потрібно пам'ятати, що зовнішній вигляд і враження від декоративного садового водоймища залежать не тільки від конфігурації і розмірів штучного водоймища, але і від того, як оформлені навколишні його береги декоративного ставка. Наші ландшафтні дизайнери запропонують Вам безліч варіантів декору водойм, які передбачають створення штучних каменів, газонів, посадка рослин для водойм, мощення доріжок.
Технологія створення струмка і водоспаду - однакова, за винятком того, що для водоспаду потрібно різкий перепад рівнів. Мінімальна висота для створення ефективного водоспаду - 1м. Найбільш привабливо виглядають водоспади з кількома перепадами, проте низька його сходинка повинна розташовуватися вище плеса ставка мінімум на 50 см. Для створення штучного водоспаду або струмка використовується насос, який встановлюється в ставку або поблизу, шланг, який маскується рослинності. При висоті водоспаду 1 м. мінімальна виробнича потужність насоса повинна становити 30-35 л. води за хвилину.