Садовий центр Київ, хвойні рослини

Садовий центр Київ, продаж хвойних декоративних рослин
Клас хвойних рослин включає та нараховує 8 сімейств, 66 родів із загальною кількістю близько 3000 видів, форм та різновидів. В основному це вічнозелені рослини, але є і скидають хвою на зиму (модрина, таксодіум, метасеквоя).
весна 2016
 Туя західна Смарагд Thuja occidentalis Smaragd          100+ см 300 грн.
120+ см 350 грн.
140+см 400 грн.
150 см 500 грн
Туя західна Брабант Thuja occidentalis Brabant  100-120 см 340 грн.
130-140 см продано
180+ см 780 грн.
Ялівець віргінський  Глаука Juniperus virginiana Glauca          высота 6-9м   ∅1,5-3,5м  
Ялівець китайский Стрикта Juniperus chinensis Stricta           высота 1м.  ∅0,6м ком. 250 грн.
Ялівець горизонтальний Андорра Компакта Juniperus horizontalis Andorra Compacta Н до 0,3м.   ∅до 1м.  
Ялівець горизонтальний Блю Чіп Juniperus horizontalis Blue Chip Н до 0,3м.    ∅ до 2м.  
Ялівець горизонтальний Глаука Juniperus horizontalis Glauca Н до 0,15м.  ∅ до 2,5м.  
Ялівець горизонтальний Голден Карпет Juniperus horizontalis Golden Carpet Н до 0,15м.  ∅ до 1,5м.  
Ялівець горизонтальний Принс оф Уэлс Juniperus horizontalis Prince of Wales Н до 0,2м.  ∅ до 1,5м.  
 
Відвідати наш садовий центр можливо за адресою: Київська обл., М. Фастів
Розплідник рослин знаходиться - Київська обл., Тетіївський р-н.
В Україні хвойні рослини завжди користувалися популярністю. Але їх асортимент був досить бідним і включав лише найпоширеніші види - ялина звичайну, ялину колючу, сосну звичайну, ялівець звичайний, ялівець козацький, тую західну, модрину європейську, а також кілька найменувань їх декоративних форм. Вам рекомендується зупинити свій вибір на найпоширеніших і давно випробуваних в Україні видах і формах хвойних рослин.
На нашому розпліднику ви зможете придбати: декоративні хвойні рослини, декоративні листяні породи дерев різних форм крони (плакуча форма, штамб, куляста форма), хвойні та декоративно-листяні кущі, грунтопокривні однорічні квіти та багаторічні квіти.
У ландшафтному дизайні і озелененні хвойні рослини давно завоювали широке визнання. І це не дивно, адже в будь-який час року вони не втрачають своєї величної краси, а різноманіття видів та сортів дозволяє втілити самі несподівані дизайнерські ідеї. До того ж, завдяки виділеним в навколишній простір речовини - фітонцидам - ​​хвойні очищають повітря від хвороботворних мікроорганізмів.
Вибирати бажаний посадковий матеріал слід з асортименту місцевих садових центрів і розплідників декоративних рослин. Якщо ви бажаєте обзавестися екзотичними видами декоративних рослин, то перед відвідуванням садового центру Вам необхідно ретельно вивчити характеристику посадкового матеріалу.
В даний час в асортименті садових центрів налічується не менше 50 найменувань хвойних. У переліку більшості західноєвропейських розплідників (Італії, Польща, Голландія, Німеччина та ін), звідки найчастіше і надходить посадковий матеріал близько 300 назв.