Садівник догляд за садом ділянкою, покіс газону

Догляд за садом. Послуга - садівник напрокат від ландшафтної студії "ПалиСАДник". Ландшафтний дизайн території.

Для того щоб отримати гарний двір вам знадобиться садівник, потрібні як професійні роботи в озеленення території, також ретельний догляд за ділянкою після того як зроблений ландшафтний дизайн - посадки рослин і створення альпійської гірки, клумби, штучного водоймища а також газону. Особливо послуги «садівник напрокат» важливі в перший сезон. Догляд за сучасним декоративним садом вимагає багато часу, сил, спеціальних знань, якими володіє садівник. Ландшафтний дизайн, де використовується розширений асортимент рослин, обсяг посадок великий, є альпійська гірка (альпінарій, штучна водойма, рулонний газон, необхідні доробки, краще залучити фахівця - садівника.
У нашій Компанії в озеленення ділянки розроблена спеціальна програма по комплексному догляду за присадибною ділянкою.
1. Газон (стрижка, полив, прополка і проколювання, аерація, прибирання, підсівши газону т.д.).
2. Квітники і клумби (прополка, обробка від хвороб, розпушування, оновлення квіткових композицій, внесення мінеральних добрив тощо).
3. Зелені насадження елемент озеленення ділянки (стрижка і обрізка, укривання на зиму, формування крони, заміна, лікування тощо).
4. Чистка доріжок, майданчиків, сходів та інших споруд.
5. Садівник зробить роботи по догляду за штучними водоймами, різними декоративними водними спорудами.
Як в озеленення території проводити обрізку дерев, кущів, живоплоту, як вона впливає на ландшафтний дизайн ділянки. Коли обрізати плодові дерева? Садівник проводить обрізку молодих плодових дерев, омолоджування старих за три - чотири тижні до початку вегетації. Це позитивно позначиться на розвитку пагонів і озеленення. Вирізку пошкоджених, сухих, хворих гілок у дорослих плодових рослин можна проводити в будь-який час року. Тоді ландшафтний дизайн ділянки буде завжди доглянутим.
Основні правила обрізки в озеленення території. Щоб обрізка пішла на користь вашим рослинам, необхідно дотримуватися кількох основних правил:
пагони, які ростуть навскіс, обрізаємо перпендикулярно до стебла, щоб "рана" була як найменше;
пагони, що ростуть вертикально, краще обрізати навскіс - зріз буде великим, але під час дощу вода буде стікати швидше, що прискорить загоєння "рани" і знизить ризик розвитку грибкових хвороб.
Краще обрізати кілька менших гілок, ніж одну велику.
- Формуюча обрізка виконує декоративні функції в озеленення, направляє ріст рослини.
- Проріджування забезпечує доступ сонячного світла до середини куща або дерева; це дуже важливо в разі фруктових дерев, адже якщо не зробити цю процедуру, рослини стануть гірше зростання і плодоносити.
- Санітарна обрізка усуває відмерлі або хворі частини гілки, дає таким чином можливість активніше розвиватися молодим і здоровим втечам.
Після таких робіт в озеленення ділянки, як обрізка дерев і кущів, косіння газону, а також восени, на ділянці необхідно навести порядок. Садівник скошену траву і листя згрібає граблями. Для ефективної роботи на великих поверхнях доцільно скористатися електричним садовим пилососом, який дає можливість значно скоротити час роботи. Більшість моделей пилососів, крім функції всмоктування мають функцію дуття, завдяки якій листя можна швидко зібрати і відправити в компост.
Для присадибних ділянок, де є ландшафтний дизайн території Ми раді запропонувати Вам послуги нашого садівника - пакет «Садівник напрокат».
 
Ціни на роботи з догляду за ділянкою дивіться в прайсі