Ландшафтне вуличне освітлення Київ

Роль вуличного освітлення саду в озеленення ділянки.

Вночі в саду без освітлення декоративні дерева і красиві чагарники здаються темними плямами, доріжки зливаються з газонами, строкаті квіти не помітні на клумбах, альпійських гірках. Єдиним «ліхтарем» в саду є місяць.
Як бачимо, сучасний сад не мислимо без освітлення.
Відходять у минуле час, коли з настанням сутінків в саду запалювали єдину лампу, розташовану на ліхтарному стовпі або фасаді будівлі, над ганком. Для тих , хто хоче милуватися і вночі ландшафтним дизайном, цього недостатньо.
Світло в саду не тільки розсіє мрак! За допомогою ландшафтного освітлення саду можна досягти вражаючих ефектів.

Насолоджуватися садом ночами можна лише при ландшафтному освітленні, але більшість садів його, на жаль не мають. Але ландшафтне освітлення має не тільки художню сторону, а й технічну. Якщо ви зайняті благоустроєм ландшафту ділянки не виключено, що вам захочеться прокласти електричний кабель для установки ландшафтного вуличного освітлення а все підводки до будинку , що проходять під землею на певній глибині слід добре продумати і зробити заздалегідь, щоб не розоряти потім готові посадки, для цього краще запросити фахівця. У озеленення території зазвичай планування електропостачання увазі організацію загального ландшафтного освітлення, можливо, додаткових джерел підсвічування в найбільш важливих місцях озеленення ділянки, наприклад біля МАФ, скульптур, штучного водоймища, окремо посаджених дерев тощо.

Ландшафтне освітлення потрібно кожній людині для створення затишку і комфорту на території вашого двору. Якщо Ваш ландшафтний дизайн ділянки добре освітлений, Ви будете почувати себе, так би мовити, в безпеці. До того ж, якщо Ваш ділянку добре освітлений, то по ньому можна спокійно пересуватися.
Інтенсивність вуличного освітлення саду не буває настільки високою, як в приміщенні. Однак це рідко є проблемою: адже принадність вечірніх прогулянок почасти полягає в можливості помилуватися місяцем і зірками, а зовнішнє вуличне ландшафтне освітлення не повинно йому заважати, а навпаки, надавати затишку, спокою в озеленення території. Найпростіший шлях забезпечити загальне ландшафтне освітлення вашого двору - встановити в ньому потужну галогеновую лампу. Оскільки стіл зі стільцями, альтанка, барбекю як правило розташовуються поруч з будинком, її світла має бути достатньо. Інша проста ідея полягає в тому, щоб вивести електричну проводку на вулицю і розташувати на стіні будинку захищений від негоди патрон для лампи. Завжди корисно мати на вулиці джерело електрики, особливо якщо ви бажаєте одночасно включати під час вечірок світло, музику. Для особливих випадків можна повісити на дерева гірлянди з ліхтариків. Особливо підходять матові плоскі лампи.
Висвітлює сходинки і краї доріжок підсвічування в саду дозволяє показати його головні визначні пам'ятки озеленення, залишаючи в темряві все інше, тоді здається, що наповнений вогнями нічний сад живе своїм особливим життям, а озеленення території цьому сприяє.
Ландшафтні світильники призначені не тільки, як освітлення Вашого маршруту, але і служить не поганим предметом декорації в озелененні. Ландшафтним освітленням можуть бути не тільки звичайні світильники. Підсвічування статуй, підсвічування фонтанів, басейнів, освітлення ставків - все це стане не замінним атрибутом успішної людини. Чому б Вам не облаштувати свій двір? І тоді він буде виглядати на багато краще, ніж багато європейських курорти. Тим більше, якщо Ваша ділянка знаходиться під відеоспостереженням, то він повинен проглядатися ретельно.
Наші фахівці ландшафтної студії дизайну "ПалиСАДник" порадять Вам, спроектують і в кінцевому підсумку змонтують системи освітлення ділянки, встановлять різноманітну підсвітку для штучного водоймища, ставка, фонтану або струмка.