Ландшафтне проектування 3D "ПалиСАДник"

Ландшафтне проектування - початковий етап при виробництві робіт в озеленення, та благоустрої. Ландшафтне проектування складається з комплекту креслень, необхідних для проведення робіт у благоустрої та озеленення території.
Проект озеленення ділянки допоможе Вам краще розрахувати свої фінансові та часові витрати якщо роботам буде передувати ландшафтний проект. Зараз ще можна встигнути до початку сезону підготуватися і вибрати ту компанію, яка впорається з поставленими Вами завданнями, втілити в життя задумане. Завдання не з легких!
Кому ж довірити і не помилитися у виборі? Вирішувати Вам! Наше завдання - виправдати Вашу довіру.
Наші проектувальники виконають ландшафтний проект будь-якої складності з урахуванням останніх тенденцій ландшафтного дизайну або в певному стилі за бажанням замовника. Проекти виконуються на комп'ютері в програмі AutoCad, а також для отримання тривимірного зображення (віртуальний сад, за яким можна здійснювати прогулянки) - у програмі 3D Max.
 
Стандартний проект ландшафтного дизайну включає в себе:
  1. Розробка концепції;
  2. Генеральний план;
  3. Дендроплан;
  4. Креслення;
  5. Видові ескізи;
  6. Асортиментну відомість;
  7. Кошторис.
 Ландшафтний дизайн - це комплекс робіт, що починається з ландшафтного проектування, благоустрою та озеленення - закінчується роботами по догляду за садом. Одним з видів послуг, які надає наша компанія - послуги професійного садівника.
З цінами на проект можете ознайомитися в прайсі.