Купити Рулонний газон ціна Київ від виробника

Рулонний газон купити Києві ви можете у нас прямо зараз тел. 067-190-83-81 також отримати відповідь на будь-яке Ваше запитання по укладці, транспортуванні або подальшому догляді. Ціна газону залежить від складу трав і віку дерну. Ми вирощуємо і продаємо такі види:
  • УНІВЕРСАЛЬНИЙ рулонний газон ціна - 60 грн./м2
    • ПРЕМІУМ газони ціна - 70 грн./м2
    • СПОРТИВНИЙ газон ціна - 75 грн./м2
Параметри рулону: довжина - 2м.; Ширина - 0,4 м.; вага - 15-25 кг. (в залежності від вологості).
Доставку здійснюємо по всій території України в найкоротший термін.
З цінами на підготовку грунту і укладання рулонного газону та ландшафтний дизайн можете ознайомитися в нашому прайс-листі весна 2019: 
Назва робіт

Ед.изм.

Цена, грн
Обрабіток бурянів гербіцидом, прибирання території м2 2
Вирівнювання території для укладки газону м2 35
Трамбування грунту катком м2 8
Укладка рулонного газону м2 30
Розгрузка, переміщення рулонів по ділянц шт. БЕЗКОШТОВНО
Внесення мінеральних добрив шт. БЕЗКОШТОВНО
Рулонний газон універсальний м2 65
СУМА 140 грн./м2
*у вартість "робіт під ключ" не враховано ціну доставки, котра залежить від обєму заказу та дальності обєкту.
При посіві рулонного газону ми використовуємо насіння останніх селекцій голландської компанії яка входить до складу Jacklin Seeds Жаклін Сідс - найбільшого виробника трав у світі. Перевага рулонного газону в тому що він не має бур'янів так як має щільний дерновий покрив, не вибагливий до поливу і більш стійкий до посухи.
Ми піклуємося про Ваше рулонному газоні. Рулонні газони в середньому за період вирощування скошують 75 разів. На один м2 газону виливається 3000 л води і вноситься 200 гр добрив плюс до всього регулярно проводиться аерація.
Рулонний газон вирощується від 15 до 24 місяців під пильним наглядом висококваліфікованих фахівців і вирощується по ефективній голландською технологією.

вирощування рулонного газону

Завдяки сплетенню кореневищ газонних трав зрізані газони можливо згортати в рулон і може транспортуватися на великі відстані. Також ми використовуємо органічну сітку яка через 1,5 р. повністю розчиняється. Такий рулонний газон відмінно підходить для використання на складних ділянках з великим ухилом. Якість в першу чергу.
Зрізаний дерен необхідно в найкоротший термін (але не більше ніж 48 годин) укласти на заздалегідь повністю підготовлений грунт. Відразу після укладання рулонних газонів траву необхідно полити.