Клумби, квітники, озеленення Київ

Створення клумб безперервного цвітіння, декоративних композицій на мармуровій крихті, композиції на гальці, розбивка квітників, рабатки також бордюрні посадки в ландшафтному дизайні від Компанії "ПалиСАДник".

Клумби (квітники) - одна з найяскравіших деталей саду.
Квіти на клубі в саду найбільш яскраве, запашне і ніжне місце в саду. Квітники розбавляють колір від переважаючого зеленого пейзажу. Вони є акцентами і контрастністю, які роблять краєвид, живим і цікавим. Квіти ще доповнюють більшість функцій, як матеріал озеленення, і як дерева і чагарники. Вони можуть додати ландшафтному дизайну глибину і розмірність, форму і текстуру. А найбільш очевидним плюсом клумб є різна палітра кольорів. А деякі квіти навіть також можуть бути потім використані як сухоцвіти ще довгий час, і радувати Ваш погляд не один тиждень.
Уявіть собі чудовий сад з шикарними квітучими клумбами і альпійськими гірками, який прикрашають квіти з ранньої весни до перших заморозків осені. Мрія, скажете ви? Вже ні! Це постійно квітучий квітник або клумба яка виконана з правильно підібраного асортименту кольорів як однорічних так і багаторічників, також грунтовкривних рослин.
Квіти - найбільш численне рослинне співтовариство, які підходять для будь-якого місця в озеленення території, на будь-яке місце саду можна підібрати відповідні квітка для клумби.
Клумби ідеальний універсальний інструмент в озеленення території та ландшафтному дизайні. Вони додадуть будь-якому саду неповторну чарівність. Клумби (квітники) - одна з найяскравіших деталей саду. На невеликих садах клумби набувають особливого значення, прикрашають сад, наповнюють його кольором, додають закінченість і різноманітність. Клумби в озеленення ділянки території зазвичай роблять перед входом в будинок, або біля зони відпочинку, квіти висаджують навкруги штучних декоративних водойм, в кутку саду або навколо дерева, квітами підбивають групи деревних рослин.
Ефект озеленення посилиться якщо об'єднати квіти в клумби. Для створення квітників використовують однорічні, багаторічні трав'янисті рослини. Клумби потрібно розміщувати на переглядаються щодо відкритих ландшафтних ділянках саду.
Квітники в озеленення території ділять на регулярні також ландшафтні.
Регулярні квітники це - арабески, клумби, рабатки, партери, бордюри, модульні квітники.
Ландшафтні квітники - миксбордери, композиційні групи, масиви, контейнерне озеленення, горщики, підвіси а також контейнери.
Поділимося деякими порадами для любителів декоративних рослин. Щоб троянди на клумбах якомога довше радували своїм цвітінням, підгодуйте їх в перших числах липня повним комплексним мінеральним добривом, що містить азот. А за допомогою горшечних троянд можна заповнити порожні місця клумби, це самим швидкий і ефективний спосіб.

Але для того, щоб мати гарні квітники, недостатньо тільки посадити рослини, важливо правильно за ними доглядати.
Наша компанія "ПалиСАДник" надає наступні послуги з комплексного догляду за озелененням ділянки:
• ручна прополка бур'янів;
• полив газону і клумб;
• внесення мінеральних добрив;
• поділ, проріджування багаторічників на клумби;
• видалення відцвілих рослин з композиції;
• обробка рослин від хвороб і шкідників;
• викопування цибулинних квітів з квітників;
• укриття на зиму багаторічників;
• весняне прибирання клумби та квітника.
Замовити послуги садівника Ви можете по телефону 067 190 83 81