Грунтопокривні рослини Купити багаторічники Київ

Грунтопокривні багаторічні рослини - відкриття для будь-якого садівника. Є багаторічниками, які здатні добре зимувати. Вони, як і газони регулюють мікроклімат ділянки, роблять її доглянутою, чистою, а в період цвітінням додають фарб для саду. Це самі невибагливі рослини з багаторічників, деякі вимагають мінімального догляду, прикрашаючи собою будь-який сад. З посадкою багаторічників Ви зможете зробити будь-який куточок Вашої ділянки ефектною, і звичайно унікальною.
Бегонія Begonia      
Вереск звичайний Callúna vulgáris      
Гейхера Heuchera 2-річка від 50 грн.
Гвоздика Diánthus      
Живучка повзуча (Аюга) Ájuga reptans      
Камнеломка Saxifrága      
Лаванда Lavandula    
Молодило Sempervívum    
Овсяниця Festuca      
Очиток (седум) Sédum      
Петунія Petunia      
Тимьян (Чебрець) Thymus      
Флокс Phlox контейнер 25 грн.
м2 150 грн.
Хоста Hósta звичайна від 10 грн.
декоратив від 30 грн.
Ехінацея Echinacea      
До грунтовкривних багаторічників відносять низькорослі види рослин, мають довгі пагони, та здатні дуже швидко розростатися. Також дуже сильно пригнічують ріст бур'янових трав і якщо регулярно за ними не доглядати, вчасно розсаджувати, розділяти або обрізати, то вони собою можуть затьмарити інші квіти на клумбі.
Більшість різновидів рослин багаторічників не мають стійкості до витоптування, тому наступати на них не радимо. Ще одна перевага полягає в тому, що не потрібно постійно підстригати. Грунтопокривні багаторічники квітучі рослини, які люблять світло часто висаджуються для створення яскравих ділянок на газоні або між плитами доріжок, це виглядає вельми оригінально. Також слід зауважити, як цибулинні посадки квітів прекрасно адаптуються до грунтовкивних рослин. Після цвітіння вони щільно покривають килимовий вид грунту. Найбільш нрунтокривні рослини багаторічники підходять для висадки на схилах, берегах водойм тим, що вони здатні швидко розростатися і зміцнювати грунт схилів.
Всі почвопокривні багаторічні діляться на дві категорії, які люблять світло або тінь.
Для сонячних місць підійдуть такі види багаторічників:
Іберис, гвоздика альпійська, чебрець, флокс шилоподібний, ясколка, арабис, бадан, котівник, манжета, перстач, настурція, портулак.
Для ділянок, які знаходяться в тіні:
живучка, вербейник монетчатий, настурція, сапонарія, ломикамінь, тирлич, будра плющевидная, копитняк, барвінок, біла фіалка, хоста.
Воліючи грунтовкривні види для свого ландшафтного дизайну, враховуйте поради з розведення та догляду конкретного виду та сорту.