Дренажна система Киів, водовідвід

Дренажна система це - інженерна споруда, що виконує збір і відведення атмосферних ґрунтових вод з місць ділянки, де є надлишок вологи.
Дренажна система складається з системи дренажних труб і колодязів, які видаляють зайву вологу з грунту.
Коли Ваша ділянка перебуває поблизу з грунтовими водами, на ньому важкий глинистий грунт, який погано вбирає і не пропускає воду то перший сильний дощ, може перетворити деякі місця у великі калюжі. А при поганій гідроізоляції будинку вода може навіть потрапити в підвальне приміщення, а згодом, завдасть господарям великої матеріальної шкоди. Також якщо на газоні утворюються калюжі, це негативно відображається на стані газонної трави, яка починає хворіти і з часом випріває. Надлишок вологи не люблять і декоративні рослини. Основною комунікацією з благоустрою на ділянці, якщо він перезволожений - це монтування дренажної системи (водовідведення).
Дешевше в 3-4 рази встановити всі комунікації (дренажні труби) відразу при благоустрої ділянки перед роботами по влаштуванню газонів, висадженні декоративних рослин, створенні альпійських гірок, ніж потім все переробляти.
Вода хороша тільки в деяких випадках. Коли відсутній дренаж і не прибрати зайву воду вона з часом руйнує бетонну основу доріжок і вимощення, фундамент будинку.
Поетапні роботи з водовідведення дренажу:
  • Проектування системи водовідведення, висушування;
  • Викопка траншей, дренажного колодязя з урахуванням необхідного ухилу;
  • Укладання геотекстилю в траншею;
  • Укладання дренажної труби (товщина якої залежить від глибини траншеї);
  • З'єднання дренажних труб муфтами, трійниками;
  • Засипка дренажних труб щебенем, гравієм різної фракції;
  • Засипка водовідвідної системи грунтом, піском.
При виконанні робіт ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, ціни яких будуть залежати від обсягу робіт з облаштування дренажу (водовідводу).