Автоматичний полив газону, автополив рослин Київ

Система автоматичного поливу газону

Правильно спроектована система автоматичного поливу зрошення ефективний спосіб виростити на дачі квітучий сад, прекрасний газон і урожайний город, витративши мінімальні сили на догляд за садом. Перебуваючи вдома після роботи Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час на турботи про поливу ділянки, це може робити сучасна система зрошення поливу ділянки.
Адже після створення ландшафтним дизайнером прекрасного саду складності в озеленення території не закінчуються. Озеленення ще потрібно підтримувати в квітучому вигляді. Система автополиву одна з найважливіших умов, без якого неможливий сучасний ландшафтний дизайн. Без води вже наприкінці травня - початку червня газонна трава вигорає і набуває непривабливого вигляду. Що вже говорити про красивоквітучих декоратівноліственних деревах і чагарниках, вічнозелених рослинах, квітниках, клумбах. Без регулярного автополиву неможливо отримати якісний урожай фруктів, овочів.
Для нового молодого газону вода є еліксиром життя і зростання. Для цього щодня потрібно вносити до води 10 л./М². Неважко підрахувати, що для поливу навіть невеликої ділянки піде цілий день. Запрограмована система автоматичного поливу буде працювати серед ночі в найбільш відповідний час, коли полив не завдасть шкоди у вигляді опіку газонної траві, а господарі ділянки відпочивають, чим не зможе також перешкодити прогулянці по прекрасному коханому ділянці. До того ж не рекомендується поливати рослини днем, щоб уникнути опіків. Ми рекомендуємо прокласти систему автополиву.
Повноцінна система автополиву складається з насосної станції, пульта управління - контролера, керуючого електромагнітними клапанами, які подають воду за сигналами до дощовиків автополиву. При цьому схема трубопроводу автополиву забезпечує зв'язок між контролером і електромагнітними клапанами і спеціальним датчиком дощу . Дощувачі (спринклери, зрошувачі, розбризкувачі) автополиву бувають насамперед двох типів: динамічні, або роторні; статистичні або віялові .
Найпростішу автоматичну систему автополиву вимагають газони. Для цієї мети в озеленення території застосовують динамічні (роторні) дощовики. Вони відрізняються більш високою потужністю і поливають струменем від 5 до 20 м, яка обертається по колу або заданому сектору газону. Ці дощовики виходять із землі на висоту близько 10 см, тому можуть встановлюватися тільки на газоні. Для автополиву квітників, клумб такі дощовики не підходять, оскільки потужний струмінь води вдаряє високі рослини і ушкоджує їх, при цьому за ними створюється суха зона.

Статистичні спринклери знаходяться на рівні грунту, а в момент поливу піднімаються і поливають площу радіусом від 1,4 м до 8м. Добре підходять для поливу клумб квітників.
До сучасній системі автоматичного поливу рекомендується підключити також датчик вологості повітря, дощу. Таке оснащення дозволяє скоротити споживання води на 20 % порівняно з більш простими системами автополиву. Також ці комплектуючі зможуть уберегти Ваш газон від надлишку вологи і поливу газону в сиру погоду.