Купити Рулонний газон ціна Київ від виробника

Рулонний газон купити Києві ви можете у нас прямо зараз тел. 067-190-83-81 також отримати відповідь на будь-яке Ваше запитання по укладці, транспортуванні або подальшому догляді. Ціна газону залежить від складу трав і віку дерну. Ми вирощуємо і продаємо такі види:
  • УНІВЕРСАЛЬНИЙ рулонний газон ціна - 30 грн.
    • ПРЕМІУМ газони ціна - 32 грн
    • СПОРТИВНИЙ газон ціна - 35 грн.
Параметри рулону: довжина - 2м.; Ширина - 0,4 м.; вага - 15-22 кг. (в залежності від вологості).
Доставку здійснюємо по всій території України.
З цінами на підготовку грунту і укладання рулонного газону та ландшафтний дизайн можете ознайомитися в нашому прайс-листі.
 
При посіві рулонного газону ми використовуємо насіння останніх селекцій голландської компанії яка входить до складу DLF Trifolium - найбільшого виробника трав у світі. Перевага рулонного газону в тому що він не має бур'янів так як має щільний дерновий покрив, не вибагливий до поливу і більш стійкий до посухи.
Ми піклуємося про Ваше рулонному газоні. Рулонні газони в середньому за період вирощування скошують 75 разів. На один м2 газону виливається 3000 л води і вноситься 200 гр добрив плюс до всього регулярно проводиться аерація.
Рулонний газон вирощується від 15 до 24 місяців під пильним наглядом висококваліфікованих фахівців і вирощується по ефективній голландською технологією.

вирощування рулонного газону

Завдяки сплетенню кореневищ газонних трав зрізані газони можливо згортати в рулон і може транспортуватися на великі відстані. Також ми використовуємо органічну сітку яка через 1,5 р. повністю розчиняється. Такий рулонний газон відмінно підходить для використання на складних ділянках з великим ухилом. Якість в першу чергу.
Зрізаний дерен необхідно в найкоротший термін (але не більше ніж 48 годин) укласти на заздалегідь повністю підготовлений грунт. Відразу після укладання рулонних газонів траву необхідно полити.